Trustpilot
Expondo Logo
Tweede kans producten Horeca apparatuur
Tweede kans producten Professioneel gereedschap
Tweede kans producten Tuingereedschap
Tweede kans producten Landbouw werktuigen
Tweede kans producten Meetapparatuur
Tweede kans producten Kantoorbenodigdheden
Tweede kans producten Hotelbenodigdheden
Tweede kans producten Reinigingsapparatuur
Tweede kans producten Gezondheid & Beauty
Tweede kans producten Medische artikelen
Tweede kans producten Sport & gezondheid
Geen Reviews Wees de eerste om dit product te beoordelen

Artikelnummer: EX20030252

|

Model: SBS-MZ-4000/6-1.5

Tweedehands Tafelcentrifuge - 16 x 0,5 ml - RCV 700 xg

Aanbieding
Gebruikt product
Onze fabrieksseconden zijn over het algemeen gerenoveerde klantretouren of voormalige display-items. De producten kunnen cosmetische gebreken hebben, maar zijn technisch onberispelijk. Zoals gebruikelijk bieden wij het normale recht van teruggave en garantie.
€ 129,00 € 159,00
Tijdelijke korting € 106,61 excl. btw (21%)

De laagste prijs in de 30 dagen vóór de korting was: € 159,00

Laatste stuks! Items over: 1
GRATIS LEVERING ca. maandag 7 juli
Laagsteprijs garantie
Steinberg Systems
Belangrijkste kenmerken
  • Bijzonder goed geschikt voor micro buisjes
  • Omvangrijke levering met 2 rotors en 10 x 1,5 ml; 10 x 0,5 ml; 2 samenhangende buisjes à 8 st. (0,5ml)
  • Sterke, stille motor met 15 W
  • Gelijktijdige verwerking van 8 x 1,5 ml, 6 x 2,0 ml en/of. 16 x 0,5 ml-buisjes
  • Bescherming tegen besmetting door kunststofafdekking
Verzendgegevens
Onderdelen
Retouren en Premium Garantie
Downloads

Technische details

Tweedehands Tafelcentrifuge - 16 x 0,5 ml - RCV 700 xg Tweedehands Tafelcentrifuge - 4 x buisstrips 8PCR 0,2 ml - RCF 20 600 xg
(0)
€ 129,00
Tweedehands Tafelcentrifuge - 16 x 0,5 ml - RCV 700 xg
Net bekeken
(0)
€ 739,00
Tweedehands Tafelcentrifuge - 4 x buisstrips 8PCR 0,2 ml - RCF 20 600 xg
Afmetingen (LxWxH)
19 x 16.2 x 12.5 cm
49 x 37 x 32 cm
Gewicht
1.7 kg
42.4 kg
Inhoud centrifugebuis [cm³]
0.2 / 0.5 / 1.5 / 2
8PCR 0.2mL
Instelbare rotatiesnelheid
0 - 3500 tpm
300 - 16.000 tpm
Kleur
Wit
Wit
Vergelijk meer attributen

Bezorgpakket

  • Elektrische labocentrifuge SBS-MZ-4000/6-1.5 met hoekrotor
  • 10 buisjes (0,5 ml)
  • 10 buisjes (1,5 ml)
  • 2 samenhangende buisjes à 8 st. (0,5ml)
  • 10 reduceerring (Ø 7,9 mm)
  • 10 reduceerring (Ø 6,5 mm)
  • Rechthoekrotor voor samenhangende buisjes
  • Binnenzeskantsleutel
  • 2 binnenzeskantschroeven
  • Gebruiksaanwijzing

Productomschrijving

Tafelcentrifuge - 16 x 0,5 ml - RCV 700 xg

De tafelcentrifuge SBS-MZ-4000/6-1.5 van Steinberg is een geweldige aanvulling voor uw laboratoriumapparatuur. De tafelcentrifuge is een wetenschappelijk hulpmiddel en wordt gebruikt in industriële laboratoria, onderzoekscentra of educatieve faciliteiten, zoals bijvoorbeeld, scholen. De centrifuge is bijzonder geschikt voor biochemisch werk met kleine steekproef volumes.
De elektrische aandrijving van de compacte centrifuge beschikt over 15 watt. Met de gemakkelijk te vervangen ronde of rechthoekige rotatie kan de stille aandrijving veel buisjes of micro buisjes tegelijkertijd verwerken. De snelheid van 3.500 t/min is geleidelijk verstelbaar en genereert een maximale relatieve centrifugale versnelling van 700 xg.
Dankzij het compacte ontwerp is het mogelijk om de elektrische tafelcentrifuge probleemloos te vervoeren en bespaart u ook ruimte op nauwe werkplekken. De zes zuigvoetjes zorgen voor een stevige stand tijdens de centrifugering en de kunststof afdekking beschermt de monsters tegen besmetting.
Breid vandaag nog uw industriële apparatuur uit voor goede onderzoek resultaten met de lichte en compacte tafelcentrifuge SBS-MZ-4000/6-1.5. Vooral in het geval van onoplosbare vaste stoffen en vloeistoffen, kan een filtratie geen goede resultaten meer opleveren, omdat de vaste stoffen het filterpapier zouden kunnen verstoppen. In dit geval wordt een centrifuge gebruikt.
Het toerental produceert een sterke centrifugale kracht en de vaste deeltjes worden gescheiden van de vloeistof. Vaste stoffen of deeltjes met hogere dichtheid migreren naar buiten als gevolg van de hogere traagheid en worden naar de bodem van de buisjes gedrukt. Na het verwijderen van de buis kunt u de vloeistoef gemakkelijk decanteren.

Beoordelingen en recensies

Sorteer op :
GEKOZEN DOOR EXPERTS
17 JAAR ERVARING...
in het ondersteunen van professionals
3 MILJOEN...
blije en tevreden klanten