Onze fabrieksseconden zijn over het algemeen gerenoveerde klantretouren of voormalige display-items. De producten kunnen cosmetische gebreken hebben, maar zijn technisch onberispelijk. Zoals gebruikelijk bieden wij het normale recht van teruggave en garantie.
€ 359,00
€ 449,00
Tijdelijke korting
€ 296,69 excl. btw (21%)
De laagste prijs in de 30 dagen vóór de korting was: € 449,00
De gebruiksaanwijzing is in meerdere talen beschikbaar. Als uw taal ontbreekt, vraag dan uw instructies aan via ons
contactformulier.
Technische details
Productomschrijving
Beoordelingen en recensies
Technische details
Activiteitscyclus [%]
60
Arc force
Ja
Anti-stick
Ja
Hot-start
Ja
TIG-kabel
3 m
Waterkoeling
Nee
MIG / MAG-kabel
3 m
Gevulde draad
Ja
MMA-kabel
1.8 m
Aardingskabel
1.5 m
Ontsteking, MMA
Pilot ARC
Ontsteking, TIG
HF
Gasmagneetklep
Nee
Draadsnelheid [m / min]
2-13
Efficiëntie [%]
85
Spanning [V]
230
Draaddiameter [mm]
Ø0.6/0.8/0.9/1.0
Ingangsvermogen [kVA]
5.5
Krachtfactor
0,8
MMA-lasstroom [A]
160
TIG-lasstroom [A]
180
Max. Ingangsvermogen [kVA]
5.5
Isolatieklasse
H
Max. ingangsstroom [A]
27
Nominale ingangsstroom [A]
18.2
IEC-beschermingsklasse
IP21S
Max. lasdikte [mm]
MMA: 6 | TIG: 4
Afmetingen (LxWxH)
42 x 30 x 28 cm
Gewicht
10.9 kg
Verzendafmetingen (LxWxH)
52 x 42 x 34 cm
Verzendgewicht
16.9 kg
Bezorgpakket
Combinatie lasapparaat S-MULTI 180H
MIG-toorts met slangenpakket (3,5 m)
TIG-toorts met slangenpakket (3,5 m)
Elektrodehouder met kabel (1,8 m)
massakabel (1,5 m)
handleiding
Productomschrijving
Het compacte combinatielasapparaat met indrukwekkende prestatiewaarden
Wilt u de flexibiliteit van een combinatielasapparaat met solide prestatiewaarden die eenvoudig in gebruik is? Gebruik dan het compacte 4-in-1 lasapparaat S-MULTI 180H van Stamos Germany! Of u nu last met MIG/MAG of TIG tot 180 A of MMA tot 160 A gebruikt, het combinatielasapparaat biedt voor elke lassituatie met en zonder gas de juiste lasmethode.
Lassen is eenvoudig en veelzijdig met het MIG MAG TIG MMA-lasapparaat
Stel de waarden voor de spanning voor MIG-lassen en de lasstroom voor TIG- of elektrodelassen in op het overzichtelijke bedieningspaneel. Als u MIG MAG- of Flux-draad gebruikt, regel dan de draadsnelheid met een draaiknop vanaf 2-13 m/min. Voor elke lasmethode is een professionele lastoorts of elektrodehouder verkrijgbaar, waarmee u optimale lasresultaten kunt behalen.
Of u nu inerte gassen gebruikt voor MIG-lassen of alarmgassen voor MAG-lassen, met het combinatielasapparaat behaalt u voor beide varianten een optimaal resultaat. Het rollencompartiment is al geïntegreerd in het compacte MIG MAG TIG-lasapparaat, zodat de toevoer via twee rollen uiterst eenvoudig is. Gebruik voor MIG/MAG-lassen draden met een diameter van 0,6 - 1 mm, die betrouwbaar van het 4-in-1 lasapparaat naar de MIG-toorts worden geleid. Als u met draad maar zonder gas wilt lassen, gebruik dan een fluxdraad en stel de polariteit op het apparaat dienovereenkomstig in.
Met of zonder gas - het lasresultaat van het 4-in-1 lasapparaat is overtuigend
Met TIG-lassen met hoogfrequente ontsteking bereikt u uiterst nauwkeurige lasnaden met een lasstroom van 180 A.
Elektrodelassen is beschikbaar voor reparatiewerkzaamheden of voor laswerkzaamheden buitenshuis, waarbij het beschermgas al is geïntegreerd in de coating van de elektrode met een diameter van 1.6-4.0 mm. Dankzij de Hot Start-, Arc Force- en Anti-Stick-functies bereikt u de beste lasresultaten voor lasdiktes tot 6 mm. Hot Start verhoogt kortstondig de lasstroom aan het begin van het lassen en u krijgt direct vanaf het begin optimale lasnaden. Met Arc Force las je met een stabielere boog en Anti-Stick voorkomt dat de elektrode blijft plakken.
Gebruik het professionele lasapparaat MIG MAG WIG met moderne IGBT-invertertechnologie voor effectief laswerk in de meest uiteenlopende werksituaties. Dankzij het compacte ontwerp en de praktische handgreep staat hij overal aan uw zijde.