Expondo Logo
Markt
Kookapparatuur
Horeca meubilair
Keukenapparatuur
Buffetwarmers
Koelapparatuur
Bar uitrusting
Slagerij
Vaatwasmachines

Artikelnummer: EX10012014

|

Model: RCPSF 18ETH

Elektrische friteuse - 2 x 9 L - Royal Catering - 230 V

Aanbieding
€ 242,00€ 269,00
Tijdelijke korting
€ 200,00 excl. btw (21%)Wij verzorgen netto-facturen.

De laagste prijs in de 30 dagen vóór de korting was: € 269,00

Royal Catering logo
Belangrijkste kenmerken
  • ruim - twee zeer grote containers voor grote hoeveelheden gefrituurd voedsel - 2 x 9 l capaciteit / 2 x 6,5 l olie-inhoud
  • snel – zeer korte opwarmtijd dankzij twee verwarmingselementen van 3.000 W
  • gemakkelijk te onderhouden - eenvoudig schoon te maken dankzij aftapkranen, roestvrijstalen oppervlakken en verwijderbare verwarmingselementen
  • Nauwkeurig - Thermostaat handhaaft precies de gewenste temperatuur tussen 50 en 190 °C
  • beschermd – twee afdekkingen voor de nacht voorkomen vervuiling van de olie
Accessoires
Verzendgegevens
Reserveonderdelen
Premium Garantie
Bedieningsinstructies

Mykhailo5 maanden geleden

Frituurpan

Zeer goede uitrusting. Geweldig 👌🏻

Technische details

Elektrische friteuse - 2 x 9 L - Royal Catering - 230 VElektrische friteuse - 10 L - met aftapkraanElektrische friteuse - 16 liter - aftapkraan - 230VElektro-Friteuse - 2 x 10 Liter - Aftapkraan - 230 VElektrische friteuse - 2 x 13 liter - aftapkranen - 230 VDubbele elektrische friteuse - 2 x 16 liter met aftapkraan
(6)
€ 242,00
Elektrische friteuse - 2 x 9 L - Royal Catering - 230 V
Aanbieding
Net bekeken
(104)
€ 103,00
Elektrische friteuse - 10 L - met aftapkraan
Aanbieding
(39)
€ 143,00
Elektrische friteuse - 16 liter - aftapkraan - 230V
Aanbieding
(43)
€ 203,00
Elektro-Friteuse - 2 x 10 Liter - Aftapkraan - 230 V
Aanbieding
(30)
€ 204,00
Elektrische friteuse - 2 x 13 liter - aftapkranen - 230 V
Aanbieding
(62)
€ 234,00
Dubbele elektrische friteuse - 2 x 16 liter met aftapkraan
Aanbieding
Afmetingen (LxWxH)
56.5 x 49 x 33.5 cm
50 x 28.5 x 36 cm
56 x 34 x 39 cm
51.5 x 57 x 36 cm
52 x 63 x 35.5 cm
57 x 70 x 39 cm
Afmetingen tank [cm]
21 x 30 x 18
22 x 30 x 18
26 x 32.9 x 19.5
21.5 x 30 x 18.5
23 x 30 x 19
33 x 25.5 x 20
Aftapkraan
Ja
Ja
Ja
Ja
Ja
Ja
Frituurmand [mm]
200 x 220 x 100
200 x 220 x 100
250 x 230 x 120
200 x 220 x 100
210 x 220 x 120
280 x 230 x 120
Gewicht
13 kg
8.56 kg
11.15 kg
15.75 kg
17.15 kg
19.55 kg
Vergelijk meer attributen

Bezorgpakket

  • Elektrische friteuse RCPSF 18ETH
  • 2 manden
  • 2 dekens
  • handleiding

Productomschrijving

De ruime tweepersoonskamer Elektrische friteuse van Royal Catering

Verwacht je veel gasten in je restaurant die gerechten met friet willen eten, dan zit je goed met de Elektrische friteuse RCPSF 18ETH. De twee frituurpannen bieden een totale inhoud van 18 l. Twee krachtige verwarmingselementen met in totaal 6,000 W brengen de frituurolie snel op de gewenste temperatuur. De Frituur biedt dus de beste voorwaarden om uw gasten net zo betrouwbaar te voorzien van verse friet bij feestelijke evenementen in een congreshotel als bij openluchtevenementen met veel hongerige fans.

De krachtige Frituur uit de cateringbehoefte van Royal Catering

De dubbele Frituur is uitgerust met twee containers van 9 l. Om te frituren vul je ze met maximaal 6,5 liter olie per stuk. Hierdoor heb je de mogelijkheid om grote hoeveelheden friet tegelijk te bakken. De Friteuse gastro kan op vele manieren worden gebruikt in de professionele horeca, waar hij wordt gebruikt voor het serveren van vis, groenten of kleinere snacks. Omdat beide frituurpannen onafhankelijk van elkaar kunnen worden gebruikt, is ook het gelijktijdig bereiden van verschillende gerechten geen probleem.
Dankzij de hoge prestaties van de twee verwijderbare verwarmingselementen van 3.000 W bereikt de olie in de Frituur snel de maximale temperatuur van 190 °C. Bij het bereiken van een temperatuur van ca. 180 °C kunnen door de capaciteit en het tankvolume in korte tijd grote hoeveelheden friet worden geproduceerd. De uiterst gevoelige thermostaat houdt de warmte van de oliepan op een constante temperatuur voor een optimaal braadresultaat.
De Elektrische friteuse RCPSF 18ETH frituurmanden zijn elk 200 x 220 x 100 mm groot en voorzien van warmte-isolerende handgrepen. De fijnmazige manden kunnen aan een beugel aan de rand van het bassin worden gehangen om de olie af te tappen.
De dubbele Friteuse gastro is gemaakt van roestvrij staal, dat door zijn hygiënische eigenschappen zeer geschikt is voor het verwerken van voedsel. Bovendien zijn de gladde oppervlakken bijzonder onderhoudsvriendelijk. Een ander pluspunt bij het schoonmaken zijn de uitneembare verwarmingselementen, zodat alle oppervlakken in de container moeiteloos kunnen worden bereikt. Met de aftapkranen wordt de olie eenvoudig en snel afgetapt.
Na het schoonmaken of wanneer een bak niet nodig is, kan deze worden afgesloten met het deksel zodat stof of andere verontreinigingen niet in de vetpannen kunnen komen. De antislip rubberen voetjes zorgen voor een veilige stand in elke keuken.

Over het merk

Royal Catering logo
Bezoek de merkpagina van Royal CateringLaat alle Royal Catering producten zien

Beoordelingen en recensies

4.3

Gebaseerd op 6 reviews

Sorteer op :

5 maanden geledenGepubliceerd op Expondo Poland

Frituurpan

Zeer goede uitrusting. Geweldig 👌🏻

Toon de originele review

vorig jaarGepubliceerd op Expondo Germany

Tevreden

Er is geen opmerking geplaatst.

Toon de originele review

vorig jaarGepubliceerd op Expondo Czech Republic

Fritézy

Perfect

Toon de originele review

2 jaar geledenGepubliceerd op Expondo Italy

echt nuttig

uitzonderlijk, frietjes in 5 minuten!!!!!!!!!

Toon de originele review

4 jaar geledenGepubliceerd op Expondo United Kingdom

Geweldig

Er is geen opmerking geplaatst.

Toon de originele review

2 jaar geledenGepubliceerd op Expondo Italy

Het heeft geen twee tanks die 11 liter opleveren

Het heeft geen twee tanks die 11 liter opleveren

Toon de originele review
GEKOZEN DOOR EXPERTS
18 JAAR ERVARING...
in het ondersteunen van professionals
3 MILJOEN...
blije en tevreden klanten