Geen Reviews
Wees de eerste om dit product te beoordelen
Artikelnummer:
EX20090185
|
Model:
HT-IRI-05
Tweedehands Irrigatiecomputer - 1 min - 4 uur
1/6
Aanbieding
Gebruikt product
Onze fabrieksseconden zijn over het algemeen gerenoveerde klantretouren of voormalige display-items. De producten kunnen cosmetische gebreken hebben, maar zijn technisch onberispelijk. Zoals gebruikelijk bieden wij het normale recht van teruggave en garantie.
€ 47,99
€ 59,00
Tijdelijke korting
€ 39,66 excl. btw (21%)
De laagste prijs in de 30 dagen vóór de korting was: € 59,00
De gebruiksaanwijzing is in meerdere talen beschikbaar. Als uw taal ontbreekt, vraag dan uw instructies aan via ons
contactformulier.
Technische details
Productomschrijving
Beoordelingen en recensies
Veelgestelde vragen
Technische details
Aantal batterijen
2
Type voeding
Batterij
Scherm
LCD
Aantal secties
1
Stel de besproeiingsduur in
1 min - 4 uur
Bevestigingsdraad
G3/4''
IP-beschermingsklasse
IPX5
Afmetingen (LxWxH)
12 x 10 x 14 cm
Gewicht
0.43 kg
Verzendafmetingen (LxWxH)
15 x 10 x 12 cm
Verzendgewicht
0.53 kg
Bezorgpakket
Irrigatiecomputer HT-IRI-05
handleiding
Productomschrijving
Geen druppel te veel water met de Irrigatiecomputer van hillvert
Bij het water geven van planten is de juiste hoeveelheid belangrijk. De Irrigatiecomputer van hillvert regelt de hoeveelheid water op basis van uw ideeën en de planten die u regelmatig water wilt geven. Of het nu voor uw druppelslangsysteem of uw gazonsproeier is, de ideale hoeveelheid water wordt snel en betrouwbaar op de green aangebracht. En jij kunt ondertussen andere dingen regelen!
De effectieve Waterverdeler voor uw tuinirrigatie
De Waterverdeler maakt rechtstreeks verbinding met uw tuinkraan via een G3/4'' draad en vereist slechts 2 AA-batterijen (niet inbegrepen) om ter plaatse te werken. Met behulp van het LCD display kan de bewatering eenvoudig en gemakkelijk worden geregeld.
De besproeiingsduur kan in stappen van een minuut worden ingesteld van 1 minuut tot 4 uur. Hiermee bepaalt u uiterst nauwkeurig de hoeveelheid water die aan uw planten moet worden gegeven. Het magneetventiel werkt met een werkdruk van 0,5-8 bar en is daarom ontworpen voor alle gangbare irrigatiesystemen.
Op de Irrigatie controle: kan ook een sensor voor regenachtige perioden (10090181) worden aangesloten, die u ook kunt kopen bij hillvert, de expert voor tuinbenodigdheden. Met behulp van de sensor kunt u de waterbehoefte nog nauwkeuriger bepalen en indien nodig besproeiingstijden overslaan. Zo wordt de waterbehoefte optimaal aangepast aan de omgevingsomstandigheden en voorkomt u dat onnodig grote hoeveelheden van uw kostbare water ongebruikt in de tuingrond wegsijpelen.
Beoordelingen en recensies
Beoordelingen en recensies
Sorteer op :
Veelgestelde vragen
Hoe lang kan ik handmatige irrigatie regelen?
De bewateringscomputer is in te stellen op handmatige bewatering tot 600 minuten.