Expondo Logo
Markt
Kookapparatuur
Horeca meubilair
Keukenapparatuur
Buffetwarmers
Koelapparatuur
Bar uitrusting
Slagerij
Vaatwasmachines

Artikelnummer: EX10012826

|

Model: RCIC-20BI

IJsblokjesmachine - 20kg/24u - 5 kg capaciteit - 165 W - RVS - Royal Catering

€ 512,00
€ 423,14 excl. btw (21%)Wij verzorgen netto-facturen.

Volumekorting

Qty
Korting
per stuk (incl. btw)
3+
3%
€ 496,64
5+
5%
€ 486,40
10+
7%
€ 476,16
Royal Catering logo
Belangrijkste kenmerken
  • Snel - met een ijsblokjesproductie van 20 kg/24 uur of 16 cilindervormige ijsblokjes met een afmeting van Ø 28 x 40 mm in 15 - 25 min
  • Praktisch - Inclusief ijsblokjesschep en een LFGB-ijscontainer van voedingskwaliteit met een capaciteit van 5 kg
  • Eenvoudig - het apparaat werkt intuïtief en wordt met een paar knoppen bediend en biedt een bedieningspaneel met foutweergave en een automatisch beveiligingssysteem bij een volle container of gebrek aan water
  • Duurzaam - RVS behuizing (RVS 304) biedt hoge weerstand tegen invloeden van buitenaf en corrosie
  • Slim - zijventilatie en ventilatie aan de achterkant voorkomen dat warme lucht rechtstreeks in de keuken of logeerkamer terechtkomt
  • Milieuvriendelijk – dankzij het koudemiddel R290
Verzendgegevens
Reserveonderdelen
Premium Garantie
Bedieningsinstructies

franco li shaovorig jaar

Knap

goede machine, geweldig product

Technische details

Ijsdruppels
16
Werkt op batterijen
Nee
Opslagcapaciteit bak
5 kg
Lijnlengte
1.75 m
Uitgezonden geluid
55 dB
Materiaal
Roestvrij staal 304
Afmeting ijs [mm]
Ø28 x 40
Kleur
Metallic zilver
Vermogen [W]
220
Spanning [V]
220
IJsproductie
20kg/24u
Koelmiddel - koelvloeistof
R290
Afmetingen (LxWxH)
50 x 33 x 61 cm
Gewicht
21 kg
Verzendafmetingen (LxWxH)
60 x 42 x 70 cm
Verzendgewicht
31 kg

Bezorgpakket

  • IJsblokjesmachine RCIC-20BI
  • ijslepel
  • watertoevoerslang
  • waterafvoerpijp:
  • 2 afdichtringen
  • handleiding

Productomschrijving

De professionele ijsblokjesmachine voor cocktails, iced espresso en koude frisdranken

Met de ijsblokjesmachine van Royal Catering komt u nooit meer zonder gekoelde drankjes te zitten. Met een krachtig vermogen van 165 W produceert het professionele apparaat met gemak een hoeveelheid ijsblokjes van 20 kg per 24 uur. In elke productiecyclus worden in 15 - 25 minuten 16 ijsblokjes met een afmeting van Ø28 x 40 mm geproduceerd. De Ice Maker is volledig gemaakt van roestvrij staal en maakt indruk in bars, restaurants en overal waar gekoelde versnaperingen essentieel zijn.

Ruime ijsblokjesmachine van de horecabehoefte van Royal Catering

De Gastro ijsblokjesmachine met hoge prestatiewaarden is snel en efficiënt in de horeca. Tegelijkertijd scoort hij met een hoge capaciteit van 5 kg en intuïtieve bediening. De ijsblokjesmaker beschikt over een duidelijk bedieningspaneel met foutmelding en een automatisch beveiligingssysteem wanneer de container vol is en er geen water aanwezig is. Een schepje voor het uitnemen en verdelen van het ijskoude resultaat is bij de levering inbegrepen.
De ijsblokjesmachine is gemaakt van elegant roestvrij staal en is niet alleen een visueel hoogtepunt. Het materiaal maakt indruk door zijn ongevoeligheid voor invloeden van buitenaf en hoge weerstand tegen corrosie en maakt vooral indruk door zijn hygiënische eigenschappen. De Icecubemaker is slim ontworpen met het milieuvriendelijke koelmiddel R290: de zijventilatie, in combinatie met de ventilatieopening aan de achterkant van het apparaat, zorgt voor een aangenaam ruimteklimaat in de keuken, achter de bar of in de logeerkamer. Het speciale ontwerp voorkomt dat de verwarmde lucht direct in de omgeving terechtkomt. De ijsblokjesmaker werkt aangenaam stil met 55 dB.

Over het merk

Royal Catering logo
Bezoek de merkpagina van Royal CateringLaat alle Royal Catering producten zien

Beoordelingen en recensies

4.5

Gebaseerd op 8 reviews

Sorteer op :

vorig jaarGepubliceerd op Expondo Italy

Knap

goede machine, geweldig product

Toon de originele review

vorig jaarGepubliceerd op Expondo Italy

IJsblokjesmachine - 20 kg/24 u - Capaciteit 5 kg - 165 W - RVS - Royal Catering

Uitstekende ijsmachine, doet zijn werk, prachtige blokjes.

Toon de originele review

vorig jaarGepubliceerd op Expondo France

ijs maker

Het product komt volledig overeen met de beschrijving en mijn behoeften, ik raad het aan.

Toon de originele review

vorig jaarGepubliceerd op Expondo Poland

Geweldige uitrusting

Geweldige apparatuur, ziet er professioneel en netjes uit

Toon de originele review

vorig jaarGepubliceerd op Expondo France

Ijsmachine

Uitstekend product, eenvoudig te installeren. Ik ben er blij mee.

Toon de originele review

2 jaar geledenGepubliceerd op Expondo Italy

Optimaal

Geweldig product

Toon de originele review

2 jaar geledenGepubliceerd op Expondo Czech Republic

ijs maker

ik ben verbonden

Toon de originele review

7 dagen geledenGepubliceerd op Expondo Poland

Slechte apparatuur

De ijsmachine die ik in juli 2025 kocht, ging na een paar weken gebruik kapot. Na een maand bij de garantieafdeling lukte het ze om hem te repareren. Hij werkte een paar maanden, maar ging toen weer kapot. Deze keer kon het servicecentrum hem niet repareren en kreeg ik mijn geld terug.

Toon de originele review
GEKOZEN DOOR EXPERTS
18 JAAR ERVARING...
in het ondersteunen van professionals
3 MILJOEN...
blije en tevreden klanten