Expondo Logo
Automotive gereedschap
Werkplaatsinrichting
Lasapparaten
Elektrisch gereedschap
Lieren en takels
Renovatie- en bouwapparatuur
Persluchtgereedschap
Soldeertechniek
Handgereedschap
Productie
Vacuumeerders
Frequentieomvormer
Houtbewerking
Metaalbewerking
Motoren

Artikelnummer: EX10062634

|

Model: MSW-PU-20

Gipsspuitmachine - 20 bar - 40 L - 15 l/min - 2200 W

Aanbieding
€ 1.641,00€ 1.727,00
Tijdelijke korting
€ 1.356,20 excl. btw (21%)Wij verzorgen netto-facturen.

De laagste prijs in de 30 dagen vóór de korting was: € 1.727,00

Volumekorting

Qty
Korting
per stuk (incl. btw)
3+
3%
€ 1.591,77
5+
6%
€ 1.542,54
10+
8%
€ 1.509,72
MSW logo
Belangrijkste kenmerken
  • Krachtig - de pleistermachine verdeelt tot 15 l/min mortel, pleister of cement gelijkmatig op de muur met een werkdruk van 20 bar
  • Effectief werken – de machine spuit snel en nauwkeurig een reeds voorbereide mix met een deeltjesgrootte tot 6 mm
  • Ruim – met een inhoud van 40 liter kunt u met het stukadoorsapparaat grote oppervlakken ongestoord bewerken
  • Flexibel – met de 7,5 m lange mortelslang en het eenvoudig te bedienen spuitpistool biedt de stukadoorsmachine u optimale bewegingsvrijheid tijdens het werken
  • Mobiel - twee wielen vergemakkelijken het transport van de stukadoorsmachine, die door zijn compacte vorm en voetafdruk perfect op een steiger past
Verzendgegevens
Reserveonderdelen
Premium Garantie
Bedieningsinstructies

Technische details

Netsnoer
2.5 m
Wielen
Ja
Lengte slang
750 cm
Stroomsnelheid
15 l/min
Type voeding
Netspanning
Luchtdruk
10 Bar
Pomphoogte
15 m
Max. capaciteit
40 l
Lengte luchtdrukslang [m]
10
Aantal rollen
2 Pc
Wieldiameter
200 mm
Materiaal
Rubber
PP
Ijzer
Kleur
Blauw
Wit
Vermogen [W]
2200
Spanning [V]
230
Werkdruk [bar]
20
Max. werkdruk [psi]
290
IP-beschermingsklasse
IP54
Afmetingen (LxWxH)
96 x 53 x 88 cm
Gewicht
50 kg
Verzendafmetingen (LxWxH)
91 x 56 x 84 cm
Verzendgewicht
71 kg

Productomschrijving

De krachtige gipsspuitmachine voor grote wandoppervlakken

Eerst mengen en dan spuiten: Met de MSW gipsspuitmachine brengt u moeiteloos watergedragen pleisterwerk van gips, kalk of cement aan op de muur. De rotor in het pleisterapparaat zorgt voor de perfecte consistentie van uw pleisterwerk, dat u met een werkdruk tot 20 bar op de muur aanbrengt. Zo blijft de mortel aan de muur zitten en vormt het een egale laag die je alleen nog even hoeft uit te strijken!

De flexibele gipsspuitmachine met maximale bewegingsvrijheid

Het gebruik van de stukadoorsmachine is uiterst eenvoudig en biedt u maximale bewegingsvrijheid. Sluit hem aan op uw compressor en regel de inkomende druk met de persluchtregelaar. Op het overzichtelijke bedieningspaneel regel je de draairichting en de snelheid van de rotor afhankelijk van het droge materiaal en de mengverhouding van het water waarmee je pleistert. Het apparaat behaalt de beste resultaten bij granulatie tot 6 mm. De mortelslang is 7,5 m lang, waardoor je het spuitpistool gemakkelijk kunt geleiden bij het aanbrengen. Kies afhankelijk van de mortelmassa een geschikt mondstuk.

Opmerking: Je hebt een luchtcompressor nodig om de machine te laten werken. We raden een compressor aan met een vermogen van 3 tot 7,5 pk, afhankelijk van de materiaaleigenschappen.

De container voor uw gips heeft een inhoud van 40 liter. Zo kunt u met het reinigingsapparaat zelfs grote oppervlakken met een debiet van 15 l/min zonder al te veel onderbrekingen bewerken. Het containerdeksel verhoogt de reinheid tijdens het werken. Dankzij twee wielen vervoer je de stukadoorsmachine eenvoudig naar de gebruiksplek. Door zijn compacte afmetingen is de machine ideaal voor gebruik op steigers, waardoor je hem ook kunt gebruiken om hogere muuroppervlakken te bereiken. Na het werk reinigt u het apparaat in slechts enkele stappen met water en de meegeleverde reinigingsballen.

Over het merk

MSW logo
Bezoek de merkpagina van MSWLaat alle MSW producten zien

Beoordelingen en recensies

4.5

Gebaseerd op 4 reviews

Sorteer op :

vorig jaarGepubliceerd op Expondo Germany

Goed spul

Er is geen opmerking geplaatst.

Toon de originele review

vorig jaarGepubliceerd op Expondo Slovakia

Er is geen opmerking geplaatst.

Toon de originele review

vorig jaarGepubliceerd op Expondo Slovakia

Er is geen opmerking geplaatst.

Toon de originele review

vorig jaarGepubliceerd op Expondo Spain

Enfoscadora - 20 bar - 40 L - 15 l/min - 2200 W

De machine kwam snel, het ging uiteindelijk niet goed en ik heb hem teruggestuurd, dat was een nachtmerrie... Ze geven geen antwoord!! Ik ben nog steeds bezig om het geld terug te sturen.

Toon de originele review
GEKOZEN DOOR EXPERTS
18 JAAR ERVARING...
in het ondersteunen van professionals
3 MILJOEN...
blije en tevreden klanten