Popcornonderstel - rood - 2 remmen
Popcornonderstel - rood - 2 remmen
Points forts
- Binnencompartiment - perfect voor het bewaren van benodigdheden zoals extra maïskorrels, olie, popcornzakken en meer
- Handig en praktisch praktisch werkblad aan de zijkant
- Met 95 cm hoog comfortabel voor de lichaamshouding
- Gemakkelijk te manoeuvreren wielen met parkeerremmen
- Duurzame en stabiele constructie
Avantages
Popcornonderstel - rood - 2 remmen
Dit handige popcornonderstel van Royal Catering is de perfecte aanvulling op je popcorn apparatuur. Hiermee wordt de verkoop van verse popcorn nog eenvoudiger en - met de optimale werkhoogte van 95 cm - nog comfortabeler. Dat laatste is erg belangrijk, zeker als u 10 uur op een evenement staat. Daarnaast is het onderstel RCPT-14 van opvallend rood geverfd staalplaat een echte blikvanger. U zet uw popcornmachine daarmee in het zonnetje. Deze trolley is ideaal voor evenementen en festivals, maar ook bijvoorbeeld bij carnaval en in het circus.
Wat kenmerkend is voor dit popcornonderstel
Met zijn royale afmetingen (oppervlakte van 37 x 51 centimeter) biedt dit popcornonderstel volop ruimte voor uw popcornmachine en alles wat daarbij hoort. Een binnencompartiment biedt extra ruimte voor allerlei benodigdheden, zoals popcornzakken, maïskorrels en olie. U heeft dus altijd voldoende voorraad. Op het werkblad aan de zijkant kunnen bijvoorbeeld gevulde popcornzakken worden of lege popcornbekers worden neergezet. U heeft zo altijd alles binnen handbereik.
Met de popcorntrolley van Royal Catering bent u mobiel en flexibel. De vier wielen - twee grote wielen met een diameter van 37 centimeter en twee kleine - zorgen ervoor dat het onderstel gemakkelijk manoeuvreerbaar is. Als u de juiste staplek gevonden hebt, bijvoorbeeld op een straatfeest, zorgen de parkeerremmen op de twee kleine wielen voor een goede grip en een stevige stand. Met de praktische handgreep kunt u de popcornwagen snel verplaatsen.
Het materiaal doet het 'm
Door het massieve plaatstaal en de zeer solide en robuuste constructie heeft de roodgeverfde popcorntrolley een lange levensduur en is deze erg duurzaam. De grote wielen hebben een harde rubberen coating en zijn uitgerust met geharde kunststof velgen - een garantie voor comfortabele mobiliteit. De twee kleinere wielen zorgen voor een stabiele stand door de parkeerremmen: stevig als een huis!
Het popcornonderstel is snel en eenvoudig te monteren: de trolley wordt geleverd met alle benodigde hardware-onderdelen. Dit onderstel is natuurlijk niet alleen geschikt voor popcornmachines, maar voor alle machines met dezelfde afmetingen. De keuze is aan u: u kunt alleen de trolley kopen, of als set bij de Royal Catering-popcornmachine bestellen.
2 kleine wielen
Wat kan ik doen als er iets aan de popcornwagen kapot gaat?
We bieden onze klanten 3 jaar garantie op het product. In Europa zijn er geautoriseerde servicepartners - neem eenvoudigweg contact met ons op!
Is het onderstel eenvoudig schoon te maken?
De praktische constructie en het materiaal zorgen ervoor dat reiniging en onderhoud heel eenvoudig zijn.
- Popcornonderstel RCPT-14
- Montagesleutels
- Montagemateriaal
- Gebruiksaanwijzing
Soyez la première personne à évaluer ce produit